Будь на зв’язку! Інтернет від Lanet!

В наш час Інтернет стрімко перестає бути засобом для розваг та цікавинкою для вибраних, стаючи необхідним елементом нашого повсякдення. Ми користаємо послуги Інтернету практично в кожній сфері нашого життя – в роботі, в спілкуванні, в нових знайомствах, в особистих стосунках та у відпочинку. Навіть телефонний зв’язок потрохи поступається місцем – адже інтернет-телефонію використовує багато хто з наших родичів, колег чи знайомих. Viber чи Skype дають можливість не тільки почути, але й побачити співрозмовника. Не кажучи вже про соціальні мережі, електронну пошту, онлайн-телебачення.

Тому підключення до Інтернету – необхідна річ для кожної домівки, закладу чи офісу. Неважливо, про що йдеться – про бізнес чи про сім’ю, про роботу чи відпочинок, нам постійно потрібен Інтернет. Хтось пропадає в мережі цілодобово, спілкуючись з друзями та бавлячись в онлайн-іграшки. Комусь Інтернет потрібен для того, щоб бути в курсі всіх новин або для роботи. Дехто шукає в мережі літературу, музику, фільми. Це не залежить від віку, від соціального статусу чи рівня доходів – ми всі потребуємо бути на зв’язку з цілим світом. Інтернет знищив відстані на цій планеті – і цим варто користатись.

Придбай в Мережі Ланет свій квиток в Інтернет!

Сеть фото

Мережа Ланет є одним з найвідоміщих та найвпливовіших всеукраїнських інтернет-провайдерів. Ми пропонуємо наші послуги з підключення Інтернету та кабельного телебачення в Києві, Івано-Франківську, Володимирі-Волинському, Дрогобичі та в інших містах України. Репутація нашої компанії говорить сама за себе – ми всі наші зусилля прикладаємо на те, щоб нашим клієнтам було комфортно. Високоякісний зв’язок, вигідні тарифні плани, цікаві пакети послуг, турбота про клієнта – це далеко не повний перелік наших переваг, переконайтесь http://www.lanet.ua/uk/internet/podkluchenie_internet/ .

Интернет от Ланет

Пропонуючи підключити Інтернет, ми гарантуємо вам наступне:

 • Безлімітний Інтернет з швидкістю до 1 Гбіт/с;
 • Безкоштовні послуги з підключення до мережі;
 • Цілодобову оперативну технічну підтримку;
 • Послугу «Інтернет + ТВ»;
 • Зручну форму оплати;
 • Вигідні тарифні плани;
 • Цікаві пакети послуг.

Ми використовуємо найновіші технології та сучасне обладнання, що гарантує високоякісний зв’язок без спотворень і перешкод. Кваліфіковані спеціалісти оперативно надають всі необхідні консультації та послуги з налаштування та сервісного обслуговування обладнання.

Для того, щоб замовити підключення до Інтернету, вам достатньо зателефонувати до нас в офіс за номером 500-03-03. Ми допоможемо вам визначитись з вибором тарифного плану і в найкоротший термін виконаємо всі роботи з підключення та налаштування.

Наші тарифні плани

Замовляючи у нас підключення до Інтернету, ви можете можете обрати максимально зручний для вас тарифний план тут http://www.lanet.ua/ . Ми пропонуємо нашим клієнтам два базових тарифних плани на послуги Інтернету – Атом+ та Нейтрон+. Вони відрізняються потужністю зв’язку та розміром абонентської плати.

Користувачі, котрі замовляють тарифний план Атом+, отримують:

 • Швидкість 300 Мбіт/с;
 • Турбо-світ – 300 Гб;
 • Турбо-Україна – 1000 Мбіт/с.

Абонентська плата складає 269 грн/міс.

Користувачі, котрі замовляють тарифний план Нейтрон+, отримують:

 • Швидкість 200 Мбіт/с;
 • Турбо-світ – 200 Гб;
 • Турбо-Україна – 1000 Мбіт/с.

Абонентська плата складає 179 грн/міс.

Ми впевнені, що ви чекали саме на цю пропозицію – зателефонуйте до нас

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *